Download LISEK – NAJSZYBSZE ZAKUPY MOD APK v2.55 [] for Android

Name LISEK – NAJSZYBSZE ZAKUPY
Category Shopping
Size 13.6MB
Popularity 5530
Publisher Zorro Delivery sp. z o.o.
Score 6.0
Publish Date 27/05/2022
Download Download Mod Apk
Google play LISEK - NAJSZYBSZE ZAKUPY Google Play

Mod Info:

LISEK – NAJSZYBSZE ZAKUPY

LISEK – NAJSZYBSZE ZAKUPY Game Introduction :

Zakupy w aplikacji z dostawą do domu w 10 minut? Sklep otwarty we wszystkie niedziele i święta? 10 zł na pierwsze zakupy?
To możliwe! Lisek przywiezie Twoje zamówienie w ekspresowym tempie, codziennie od 8:00 do 23:00. W Warszawie, Piasecznie i Ząbkach godziny pracy są wydłużone – od poniedziałku do środy od 8:00 do 24:00, a od czwartku do niedzieli od 8:00 do 1:00.
Potrzebujesz więcej czasu, aby posprzątać lodówkę, zrobić miejsce w szafkach, a może po prostu nie ma Cię w domu? Wybierz dogodny dla siebie czas dostawy, a kurier pojawi się u Ciebie o wyznaczonej godzinie.
Masz ochotę na lody w parku, a może nie masz czasu wyjść na lunch w biurze? Podaj swoją lokalizację, a Lisek przywiezie Twoje zakupy prosto do rąk w 10 minut.
W Lisku znajdziesz wszystko to, co w tradycyjnym sklepie: artykuły spożywcze, akcesoria dla dzieci, produkty kosmetyczne, chemiczne, a także dla zwierząt.
Lisek to sklep internetowy z najtańszą dostawą.
Za zakupy poniżej 30 zł zapłacisz 4,99 zł.
Za zakupy od 30 zł do 50 zł zapłacisz 2,99 zł.
Za zakupy od 50 zł do 70 zł zapłacisz tylko 1,99 zł.
Przy zakupach powyżej 70 zł dostawa jest za darmo.
Jeśli wydasz powyżej 100 zł, otrzymasz rabat 10% na cały koszyk.
Lisek jest już dostępny w określonych lokalizacjach w Warszawie: na Bielanach, Żoliborzu, Bemowie, Woli, Pradze, Mokotowie, Służewcu, Ursynowie, Ochocie, Bródnie, Targówku, Białołęce, w Ursusie, Wilanowie i Śródmieściu oraz w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Dąbrowie Górniczej i Łodzi. W Piasecznie, Ząbkach, Wawrze i Katowicach Lisek działa w formie usługi Lisek.PLUS, w której dostępny jest szerszy asortyment, a czas dostawy wynosi do 30 minut. Gdy pobierzesz aplikację, zobaczysz, czy działamy w Twoim obszarze. Strefę dostawy Liska możesz też sprawdzić na naszej stronie lisek.app.
Co, jeśli nie działamy jeszcze u Ciebie? Spokojnie, szybko się rozwijamy, więc śledź nas na bieżąco.
Pobierz aplikację i korzystaj z wygodnych zakupów przez internet w sklepie otwartym codziennie. Lisek działa także w niedziele niehandlowe.
Ciesz się licznymi promocjami, w tym kodem WITAJWLISKU (10 zł) na pierwsze zakupy.

LISEK – NAJSZYBSZE ZAKUPY Game screenshot :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *